Periodica Mathematica Hungarica

, Volume 3, Issue 3–4, pp 255–260 | Cite as

Certain sequences of inscribed polygons

  • G. Lükő
Article

Keywords

Inscribe Polygon 

Preview

Unable to display preview. Download preview PDF.

Unable to display preview. Download preview PDF.

References

  1. [1]
    L. Fejes Tóth, Sokzögekre vonatkozó iterációs eljárások,Mat. Lapok 20 (1969), 15–23.Google Scholar
  2. [2]
    F. Kárteszi, Konvex ötszögből származtatott affin-szabályos ötszögpár,Mat. Lapok,20 (1969), 7–13.Google Scholar
  3. [3]
    G. Korchmáros, Egy affin szabályos sokszögekhez vezető eljárás,Mat. Lapok 20 (1969), 405–411.Google Scholar
  4. [4]
    M. G. Serebrennikov,Garmoničeskiî analiz Moscow, 1948.Google Scholar

Copyright information

© Akadémiai Kiadó 1973

Authors and Affiliations

  • G. Lükő
    • 1
  1. 1.Nim Ipargazdasági és Üzemszervezési Intézet Operációkutatási FőosztályMatematikai OsztályBudapestHungary

Personalised recommendations