Advertisement

Journal of Mathematical Sciences

, Volume 179, Issue 3, pp 345–346 | Cite as

Olga Arsenjevna Oleinik

  • I. V. Astashova
  • A. V. Borovskikh
  • V. V. Bykov
  • A. Yu. Goritskii
  • N. V. Denisova
  • V. V. Zhikov
  • Yu. S. Il’jashenko
  • T. O. Kapustina
  • V. V. Kozlov
  • A. A. Kon’kov
  • I. V. Matrosov
  • E. V. Radkevich
  • O. S. Rozanova
  • E. R. Rosendorn
  • N. Kh. Rozov
  • M. S. Romanov
  • I. N. Sergeev
  • I. V. Filimonova
  • A. V. Filinovskii
  • G. A. Chechkin
  • A. S. Shamaev
  • T. A. Shaposhnikova
Article
  • 28 Downloads

Copyright information

© Springer Science+Business Media, Inc. 2011

Authors and Affiliations

  • I. V. Astashova
  • A. V. Borovskikh
  • V. V. Bykov
  • A. Yu. Goritskii
  • N. V. Denisova
  • V. V. Zhikov
  • Yu. S. Il’jashenko
  • T. O. Kapustina
  • V. V. Kozlov
  • A. A. Kon’kov
  • I. V. Matrosov
  • E. V. Radkevich
  • O. S. Rozanova
  • E. R. Rosendorn
  • N. Kh. Rozov
  • M. S. Romanov
  • I. N. Sergeev
  • I. V. Filimonova
  • A. V. Filinovskii
  • G. A. Chechkin
  • A. S. Shamaev
  • T. A. Shaposhnikova

There are no affiliations available

Personalised recommendations